ВІЧНА СЛАВА ТА ШАНА ГЕРОЮ!

Дата: 15.03.2024 15:12

Сьогодні, 15 березня 2024 року, жителі Красилівської громади живим коридором пам’яті та шани, навколішки з державною символікою та квітами зустріли траурний кортеж із Героєм – старшим солдатом Дмитром КОВАЛЕВСЬКИМ.

Зі всіма військовими почестями провели в останню дорогу Захисника України.

Панахида за загиблим пройшла в Свято-Троїцькому храмі Православної церкви України.

Прощання з Дмитром відбулося на площі Незалежності біля пам’ятного знаку Героям України:

«Дорога громадо!
Дмитро КОВАЛЕВСЬКИЙ, 23 роки, Воїн, старший солдат десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

В мирному житті випускник Бердянського педагогічного університету, кандидат в майстри спорту з дзюдо. Йому б ще жити і жити, будувати плани та реалізовувати свої можливості.

Але 10 березня 2022 року Дмитро добровільно пішов до Запорізької територіальної оборони, а згодом і на фронт.

Воював на Гуляйпільському та Бахмутському напрямках, боронив рідну землю та з честю виконував військовий обов’язок допоки мав сили.

12 березня внаслідок отриманих травм помер в госпіталі.

Дмитро КОВАЛЕВСЬКИЙ віддав своє молоде життя, захищаючи своїх рідних та кожного з нас.

Прошу хвилиною мовчання вшанувати світлу пам’ять Дмитра КОВАЛЕВСЬКОГО та всіх Героїв, які душу і тіло поклали за нашу свободу, за вільну Україну.

Від усієї Красилівської громади висловлюю щирі співчуття та низький уклін батькам Героя – Лілії Станіславівні та Олегу Дмитровичу, щирі співчуття дружині Вікторії та маленькому сину Марку, щирі співчуття рідному брату Владиславу. Співчуваємо усім, хто знав і любив Дмитра.

Ім’я Дмитра КОВАЛЕВСЬКОГО навіки в нашій пам’яті та наших серцях, навіки золотими літерами вписано в історію України, в історію Запоріжжя, де він народився та виріс, та в історію нашої громади.

Кожна втрата Героя – це болюча рана кожного з нас. Це біль України, яка стікає кров’ю.

І ми усвідомлюємо, що війна проти росії – це війна кожного з нас. Ми всі повинні боротись: кожен як може щодня, щохвилини, щоб бути гідними таких, як Дмитро КОВАЛЕВСЬКИЙ.

Хто, як не ми?
Якщо не ми, то ніхто. Пам’ятаймо це і тримаймо стрій!
Пам’ятаймо якою ціною зустрічаємо кожен новий день у вільній Україні!

Вічна слава Дмитру КОВАЛЕВСЬКОМУ! Вічна пам’ять!

Герої не вмирають!
Слава Україні! Героям слава!» - Ніла Островська.

Поховано Дмитра КОВАЛЕВСЬКОГО  на міському кладовищі.

У мить прощання звучав Державний Гімн України та триразові залпи почесної варти.

В нього залишились мама, тато, брат, син та дружина.

Спочивай з миром, Воїне!