Нагороджено орденами «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Дата: 02.04.2024 11:56

Указом Президента України від 19 жовтня 2023 року № 698 за особисту мужність і самовіддані дії виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі солдата ДЕРЕЩУКА Андрія Володимировича та солдата ЛЯШУКА Андрія Юрійовича нагороджено орденами «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Сьогодні, 02 квітня 2024 року, Ніла Островська разом з першим заступником голови Хмельницької районної військової адміністрації Віктором ПАЛАМАРЧУКОМ, начальником Четвертого відділу Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковником Василем ТКАЧУКОМ та начальником групи морально психологічного забезпечення Хмельницького районного ТЦК та СП майором Олександром МЕЛЬНИКОМ вручили ордени родинам загиблих Захисників Красилівської громади: мамі Андрія ДЕРЕЩУКА – Наталії Сергіївні та сестрі Ользі, і мамі Андрія ЛЯШУКА – Олені Володимирівні.

Андрій ДЕРЕЩУК у вересні 2022 року пішов добровольцем на фронт.

Воював у складі 79-ї окремої десантно-штурмової бригади на посаді оператора протитанкового відділення взводу вогневої підтримки 5 десантно-штурмової роти 2 десантно-штурмового батальйону військової частини А 0224.

В ході ведення бойових дій в районі населеного пункту Костянтинівка Донецької області 24 лютого 2023 року Андрій ДЕРЕЩУК загинув.

Йому назавжди 27…

Андрій ЛЯШУК навідник 1 десантно-штурмового відділення 1 десантно-штурмового взводу 2 десантно-штурмової роти 3 десантно-штурмового батальйону військової частини А 0224.

З початком Великої війни Андрій уклав контракт із Збройними Силами України, і став до лав війська.

З честю та мужньо виконував військовий обов’язок до останнього подиху.

11 липня 2023 в ході ведення бойових дій в районі населеного пункту Новомихайлівка Донецької Області Андрій ЛЯШУК загинув.

Йому назавжди 23…

Вічна пам’ять полеглим Героям!
Вічна слава та шана!