Нагороджено медаллю "Захиснику Вітчизни" (посмертно).

Дата: 08.05.2024 14:19

Указом Президента України від 27 грудня 2023 № 855 за особисту мужність і самовіддані дії виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі солдата ГОНЧАРА Олександра Олександровича нагороджено медаллю "Захиснику Вітчизни" (посмертно).

Сьогодні, 08 травня 2024 року, Ніла Островська разом з заступницею начальника Хмельницької районної військової адміністрації Заряною ПАПАДІНОЮ, представником Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, старшим солдатом Андрієм ЯКИМЧУКОМ, офіцером мобілізаційного відділення четвертого відділу Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майором Андрієм ШКВАРУНОМ вручили медаль загиблого Захисника України брату Валентину ГОНЧАРУ.

ГОНЧАР Олександр Олександрович старший водій стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 1 стрілецької роти, житель Щиборівської громади. На захист Батьківщини Олександр став в перші дні повномасштабного вторгнення окупанта на нашу землю. Він був вірний військовій присязі до останнього подиху.

15 червня 2023 року, виявивши стійкість та мужність, загинув, захищаючи українську землю, поблизу населеного пункту Білогорівка Сєвєродонецького району Луганської області.

Вічна пам’ять та вічна слава полеглому Герою!