У Красилівській громаді розпочав свою роботу Центр Життєстійкості

Дата: 13.05.2024 17:01

,,Багато мешканців нашої громади та наших тимчасових ,,гостей’’ постраждали від повномасштабного вторгнення окупантів на нашу землю. І головне наше завдання сьогодні - допомагати тим, хто опинився у складній життєвій ситуації та надавати підтримку кожному, хто не може самостійно впоратися із стресом, який відчуває від пережитих подій. Це насамперед військовослужбовці та члени їх сімей, родини, які вимушено покинули власні домівки, сімʼї загиблих Героїв та інші вразливі категорії жителів нашої громади,’’ – Ніла Островська

В рамках участі Красилівської міської ради в експериментальному проекті із запровадження комплексної соціальної послуги із формування життєстійкості   з травня у Красилівській громаді розпочав свою роботу Центр життєстійкості.

У просторах Центру надаються безоплатно соціальні послуги, спрямовані на підтримку психоемоційного здоров’я в умовах війни:

- Психологічної підтримки: психологічна діагностика, психологічне консультування (індивідуальне, сімейне, групове).

- Тренінги та семінари для дорослих та дітей: організація тренінгів, спрямованих на розвиток навичок стресостійкості та адаптації до кризових ситуацій, навчання методам і прийомам, які допомагають знижувати фізичний та психологічний стрес.

- Соціальні послуги.

Адреса Центру життєстійкості: м. Красилів, вул. Центральна, 32 (третій поверх приміщення поліклініки КНП «Красилівський Центр первинної медико-санітарної допомоги»).

Контактний телефон – 098-708-70-69

‼️Звернутися  у Центр життєстійкості  за допомогою можуть всі мешканці громади, які потребують допомоги!

Довідково: Центри життєстійкості, що запрацювали у 22 областях України, були ініційовані Міністерством соціальної політики України в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” Олени Зеленської.