Триває підготовка до 27-ї позачергової сесії Красилівської міської ради

Дата: 01.08.2019 15:55

Сьогодні, 1 серпня 2019 року, з метою підготовки проектів рішень на розгляд 27-ї чергової сесії Красилівської міської ради, яка відбудеться 6-го серпня 2019 року, дві постійні депутатські комісії міської ради провели свої робочі засідання.

Комісія з питань з питань освіти, охорони здоров’я, молоді, культури і спорту та соціального захисту населення (голова комісії Ярмоленко І.В.) опрацювала та рекомендувала до розгляду ради три проекти з питань, що належать до повноважень цієї постійної комісії.

Комісія з питань житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та благоустрою (голова комісії Басалай В.М.) розглянула два проекти рішення, що відносяться до компетенції комісії, та рекомендувала їх на розгляд 27-ї позачергової сесії Красилівської міської ради.