Красилівська молодіжна рада провела тренінг для лідерів учнівського самоврядування громади

Дата: 18.02.2020 16:41

18 лютого 2020 року члени Красилівської молодіжної ради Микола Палівода та Ващук Дмитро провели тренінг для лідерів учнівського самоврядування Красилівської громади на тему: «Я – лідер».

Протягом двох годин молоді активні люди, учні закладів освіти Красилівської громади знайомилися з цікавими методами і формами роботи зі своїми однолітками.

Організатори змогли продемонструвати юним лідерам, що самоврядування — це, в першу чергу, комунікація і взаємодія. Робота на різних локаціях, цікаві завдання, пошук нестандартних рішень — все це подарувало учням гарний настрій, позитив і впевненість у тому, що вони можуть змінити світ навколо, треба тільки працювати.

Особливу зацікавленість учні проявили під час виконання вправи «Карта порятунку». Після виконання якої учні презентували свої роботи.

Учасники тренінгу в форматі діалогу, тренінгових вправ з’ясували основні засади сучасної концепції лідерства. Для активної молоді дуже важливим є розуміння, що лідерство сьогодні – це перш за все відповідальність, емоційна компетентність та вміння працювати в команді.