Оголошується конкурс на право оренди нерухомого майна комунальної власності Красилівської об’єднаної територіальної громади

Дата: 19.06.2020 13:44

1. Назва органу, що проводить конкурс та адреса: виконавчий комітет Красилівської міської ради Хмельницької області, пл. Незалежності, 2, м. Красилів.

2. Назва об’єкта та місцезнаходження: нежитлове вбудоване приміщення в адмінбудинку загальною площею 4,8 кв. м по вул. Центральна, 57 в с. Чернелівка.

2.1. Початковий розмір орендної плати становить 111,73 грн. із врахуванням індексу інфляції за попередній місяць.

2.2. Умови конкурсу: використання нежитлового приміщення для розміщення телекомунікаційного устаткування.

3. Назва об’єкта та місцезнаходження: нежитлове приміщення загальною площею 152,0 кв. м по вул. Шевченка, б/н в с. Заставки.

3.1. Початковий розмір орендної плати становить 2913,71 грн. із врахуванням індексу інфляції за попередній місяць.

3.2. Умови конкурсу: використання нежитлового приміщення для роздрібної торгівлі переважно продуктами харчування.

4. Для участі у конкурсі претендент подає до конкурсної комісії документацію:

-     заяву за встановленою формою;

-     нотаріально засвідчені копії установчих документів (документ, що засвідчує реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності);

-     документ про сплату реєстраційного збору (оригінал квитанції про сплату збору);

-     документ, що підтверджує внесену суму застави (оригінал платіжного доручення з відміткою банку про перерахування коштів).

Документація подається на паперових носіях в запечатаному конверті з описом документів, що містяться у конверті. Пакет документації має містити, зокрема, відомості про учасника, запропонований розмір плати за право оренди, зобов’язання щодо умов конкурсу, додаткові зобов’язання стосовно подальшої експлуатації об’єкта конкурсу та його поліпшень тощо.

Розмір реєстраційного збору становить 85,00 грн.

6. Термін прийняття документів закінчується за сім робочих днів до проведення конкурсу.

7. Дата і місце проведення конкурсу: 02 липня 2020 р., о 10 год. 00 хв.,

м. Красилів, пл. Незалежності, 2, каб. № 116.

З умовами проведення конкурсу пропонуємо ознайомитись за тел. 4-24-94.