Житимемо за новими Правилами

Дата: 14.08.2020 14:35

Сьогодні міською радою затверджені нові Правила благоустрою Красилівської міської об’єднаної територіальної громади. Цим документом регулюються відношення громадян, суб’єктів підприємницької діяльності, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності до утримання своїх території у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування, покращення благоустрою всієї території об’єднаної громади.

Ці правила є обов’язковими для виконання жителями міста та всіх населених пунктів громади.

Детально ознайомитись із правилами благоустрою Красилівської міської об'єднаної територіальної громади можна за посиланням: https://cutt.ly/Hd31GZ2