Привітали Ювіляра!

Дата: 25.08.2020 13:53

25 серпня 2020 року, святкує своє 80-річчя з дня народження ветеран місцевого самоврядування – Кізюн Віталій Савович.

Продовжуючи гарну традицію вітати красилівчан поважного віку з ювілеями, міський голова Ніла Островська, голова РДА Василь Кравчук, заступник голови Красилівської районної ради Микола Білик та голова Красилівської районної організації ветеранів України Володимир Боднарчук з привітаннями завітали до оселі ювіляра.

У своїх вітаннях Ніла Островська висловила вдячність за його сумлінну працю та активну громадську роботу та внесок у розбудову Красилова, побажала міцного здоров’я, довголіття, благополуччя, радості та наснаги.

Розчулений такою увагою, Віталій Савович, на адресу гостей теж висловив побажання і теплі слова вдячності за те, що громада пам’ятає людей, які творили і досі творять історію нашого міста.