Рішення виконавчого комітету від 31.10.2019 року

Дата: 09.12.2020 17:12

Рішення № 1205

Про повідомлення Релігійної Громади (Парафії) Пресвятого Серця Ісуса Кам’янець-Подільської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м. Красилів Хмельницької області щодо проведення ходи вулицями міста.

Рішення № 1206

Про накладення адміністративного стягнення за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 197 КУпАП.

Рішення № 1207

Рішення № 1208

Рішення № 1209

Рішення № 1210

Рішення № 1211

Рішення № 1212

Рішення № 1213

Рішення № 1214

Рішення № 1215

Рішення № 1216

Про встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для комунального підприємства „Добробут” Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства у с. Мончинці.

Рішення № 1217

Про внесення змін до розкладу руху додаткового вечірнього автобусного маршруту загального користування в м. Красилів Залізничний вокзал – Автостанція –  Башта.    (додаток 1; додаток 2)

Рішення № 1218

Про зміну адресного номера гаража по вул. М. Грушевського в м. Красилів.

Рішення № 1219

Про надання дозволу на вчинення правочину стосовно житлового приміщення, право власності на яке матиме малолітня дитина

Рішення № 1220

Про надання допомоги на поховання жителів Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

Рішення № 1221

Про надання матеріальної допомоги жителям Красилівської міської  об’єднаної територіальної громади.

Рішення № 1222

Про підчистку та видалення дерев на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

Рішення № 1223

Про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 21.05.2019 року № 902 „Про організацію роботи табору з денним перебуванням на території громади у 2019 році”.

Рішення № 1224

Про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 05.04.2019 року № 815 „Про розгляд звернення відділу освіти, молоді та спорту Красилівської міської ради щодо демонтажу недіючої будівлі на території закладу загальної середньої освіти”