35-ті роковини Чорнобильської катастрофи

Дата: 26.04.2021 14:37

26 квітня 2021 року виповнюється 35 років з моменту страшної техногенної катастрофи й величезної екологічної трагедії світового масштабу на Чорнобильській АЕС.

Традиційно, в цей день Красилівська громада відзначає сміливців, які разом зі своїми побратимами з усіх куточків країни взяли висоту під назвою «Подвиг», захистивши собою і світ і нас з Вами. Під час прямого ефіру грамотами виконавчого комітету міської ради та сувенірами міський голова нагородила:

- Божука Миколу Анатолійовича - учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС І категорії;

- Бенюка Юрія Івановича - учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС І категорії;

- Максимчука Івана Івановича - учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС І категорії.

Віддаючи шану Ліквідаторам, міський голова Ніла Островська, голова громадської організації «Союз Чорнобиль Україна» Олександр Нагорний, представники громадськості спільно поклали квіти до пам’ятного знаку «Героям-ліквідаторам аварії ЧАЕС», схиливши в пошані голови перед подвигом мужніх людей, які ціною свого життя та здоров’я зробили все, щоб мінімізувати наслідки однієї з наймасштабніших в історії людства техногенних катастроф.

Об 11:00 годині настоятель Української Греко-Католицької Церкви Святого Рівноапостольного князя Володимира отець Ігор Куриба, відслужив панахиду за загиблими земляками-ліквідаторами та потерпілими внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Ці роковини – привід нагадати суспільству про жахливі наслідки катастрофи минулого сторіччя. Про героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, які ціною свого життя і здоров’я рятували людство від згубних наслідків атомного лиха – катастрофи планетарного масштабу, за що заслуговують на велику вдячність та шану.

Дякуємо за подвиг! Вічна пам`ять Героям, що віддали своє життя у боротьбі з техногенною катастрофою!Фото без опису