Спільно зробимо Красилівську громаду чистою!!!

Дата: 28.04.2021 16:32

Сьогодні, з дотриманням карантинних вимог, працівники структурних підрозділів міської ради, Красилівської Школи мистецтв, Красилівської центральної та міської бібліотек, ДЮСШ, центру культури та дозвілля "Перлина", Красилівського БТДЮ долучились до чергового прибирання окремих засмічених територій міста.

«Весняне прибирання» проведено на стихійному сміттєзвалищі в урочищі Яр, узбіччя біля міського кладовища та вздовж дороги до гаражного кооперативу «Автомобіліст» в мікрорайоні Левада та в лісі навколо будівлі колишнього нічого клубу «Форест».

Учні, студенти, пенсіонери, підприємці, керівники, жителі приватного сектору та багатоквартирних житлових будинків – кожен може зробити нашу громаду чистішою.

Не будьте байдужими, приєднуйтесь до спільної справи, адже чистота громади починається з чистоти у власному подвір’ї, вулиці, населеному пункті.