Проведено планове засідання Комісії питань захисту прав дитини

Дата: 18.06.2021 10:55

17 червня 2021 року, міський голова, голова Комісії з питань захисту прав дитини Ніла ОСТРОВСЬКА  провела планове засідання Комісії питань захисту прав дитини. На засіданні розглянуті питання: про створення прийомної сім'ї, про припинення опіки над малолітньою дитиною та влаштування її в прийомну сім'ю, неналежне виконання батьківських обов’язків, взяття малолітніх та неповнолітніх дітей на облік, як таких, що опинилися у складних життєвих обставинах. Всі питання порядку денного були попередньо ретельно вивчені працівниками Служби у справах дітей. Під час розгляду заяв та документів членами комісії було проведено бесіди із запрошеними з приводу порушень прав дітей.

За результатами розгляду питань порядку денного прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей, з дотриманням вимог чинного законодавства.