Вічна слава Герою!

Дата: 27.08.2021 15:40

Красилівська громада прощалася з Героєм-земляком, військовослужбовцем 8-го окремого полку спецпризначення Збройних сил України - старшим сержантом Сергійом Поручником, який загинув 25 серпня внаслідок ДТП, поблизу села Радісне.

Міський голова Ніла Островська висловила співчуття рідним і близьким Героя: «Стало на одного менше з тих, хто тримає наш з вами мир і боронить рідну землю. Сергій Поручник – молодий хлопець, який народився тут, ріс поряд із нами, але виявився особливим, з особливим почуттям справедливості. З 2014 року, з самого початку російської агресії Сергій був на фронті, і сім років він ризикував найціннішим, що мав – своїм життям, обороняючи Україну.

Ми низько вклоняємось йому, і будемо вічно його пам’ятати».

Уся Красилівська громада висловлює щирі співчуття батькам, бойовим побратимам, усім рідним і близьким. Вічна пам’ять Герою України!