ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ КРАСИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 02.09.2021 15:28

З 6 вересня 2021 року на території Хмельницької області будуть проводитись заходи із пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин шляхом розкидання приманок з вакциною з літаків.

Приманка з вакциною безпечна для тварин і людей, має вигляд невеликих брикетів розміром з сірникову коробку із запахом м’ясо-кісткового борошна. У середині желеподібна капсула з вакциною проти сказу. Вакцини створюють специфічний імунітет при пероральному застосуванні; не викликають захворювання у молодих тварин; не виділяють вакцинний вірус зі слиною; безпечні для природнього середовища; стабільна в польових умовах.

Розповсюдження вакцини відбуватиметься над польовими та лісовими угіддями області.

З повагою Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області