РІШЕННЯ 10-Ї ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ КРАСИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОСЬОМОГО СКЛИКАННЯ ВІД 03.09.2021 РОКУ

Дата: 10.09.2021 15:10

Рішення № 1.

Про внесення змін до Положення про старосту старостинських округів

Красилівської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 07.12.2020 року № 2.

Рішення № 2.

Про приведення рангів старост старостинських округів Красилівської міської ради Хмельницької області у відповідність до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

Рішення № 3.

Про Прогноз бюджету Красилівської міської територіальної громади на 2022–2024 роки.

Рішення № 4.

Про списання заборгованості з орендної плати за оренду об’єктів комунальної власності Красилівської міської територіальної громади.

Рішення № 5.

Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 року № 9 «Про бюджет Красилівської міської територіальної громади на 2021 рік».

Рішення № 6.

Про мережу закладів освіти Красилівської міської ради на 2021-2022 навчальний рік.

Рішення № 7.

Про надання дозволу Красилівському підприємству теплових мереж Красилівської міської ради на укладання договору з товариством з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» на постачання природного газу.

Рішення № 8.

Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству «Красилівська БЛ» на передачу комунального майна на баланс Красилівського підприємства теплових мереж.

Рішення № 9.

Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території громади у 2021 році.

Рішення № 10.

Про внесення змін до рішення міської ради від 04.12.2019 року № 5 «Про затвердження порядку організації виїзної торгівлі на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади».

Рішення № 11.

Про внесення змін до Положення про Службу у справах дітей Красилівської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 14.08.2020 року № 7

Рішення № 12.

Про фінансування заходів з поховання учасника антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) на Сході України,  жителя Красилівської міської територіальної громади

Рішення № 13.

Про  погодження  проекту землеустрою  щодо  зміни  межі населеного  пункту  м. Красилів Хмельницького району Хмельницької області.

Рішення № 14.

Про надання громадянам дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Рішення № 15.

Про  затвердження  технічних документацій  із  землеустрою, проектів  землеустрою  щодо відведення  земельних  ділянок та  надання  земельних  ділянок безоплатно у власність  громадянам.

Рішення № 16.

Про виключення із Переліку земельних ділянок, право на оренду яких може бути отримано на земельному аукціоні, ділянки № 51.

Рішення № 17.

Про  надання  дозволів  на  розроблення  проектів  землеустрою  щодо  відведення  земельних  ділянок,  надання  земельних ділянок в користування  на  умовах  оренди  та  постійне користування,  припинення  права постійного користування земельними  ділянками.

Рішення № 18.

Про  затвердження  проекту  землеустрою  щодо  відведення  земельної  ділянки  для  зміни  її  цільового  призначення.

Рішення № 19.

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського  призначення у власність фізичній особі-підприємцю.

Рішення № 20.

Про  надання  згоди  на  поділ  земельної  ділянки.

Рішення № 21.

Про надання дозволу на розробку технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж  земельних ділянок  в натурі (на місцевості) з правом  передачі  невитребуваних земельних  часток  (паїв)  в користування на умовах оренди.

Рішення № 22.

Про  затвердження  технічної  документації  із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних  ділянок  в натурі (на місцевості)  та  надання земельних  ділянок  (невитребуваних  земельних  часток  (паїв)  в користування  на  умовах  оренди.

Рішення № 23.

Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки.

Рішення № 24.

Про  внесення  змін  до  рішень   із  земельних  питань.

Рішення № 25.

Про розгляд звернень громадян  із  земельних  питань.