Проведено шаховий турнір за Кубок міського голови

Дата: 14.09.2021 08:34

Сьогодні, у День фізичної культури та спорту, напередодні святкування Дня міста, проведено шаховий турнір за Кубок міського голови, в якому перемогу отримав Максим Макарчук, керівник шахового гуртка Будинку творчості дітей та юнацтва Красилівської міської ради.

«Кубок з шахів об’єднав інтелектуалів різних поколінь, які є жителями нашої громади. Захоплююсь людьми, які з любов’ю роблять свою справу. Саме таким є тренер з шахів Максим Макарчук», - відзначила Ніла Островська та нагородила переможця турніру Кубком.

Також міський голова нагородила інших учасників турніру грамотами за зайняте перше, друге та третє місце та солодощами.