У День народження міста традиційно відбувся турнір із тенісу настільного на Кубок міського голови.

Дата: 14.09.2021 08:35

Спортивна боротьба об’єднала понад 80 спортсменів у восьми номінаціях (вікових категоріях) із Вінницької, Тернопільської областей, міст Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Шепетівка, Славута, Полонне, Ізяслав, Нетішин та, звичайно, Красилів. Майже половина учасників – діти.

Учасників змагань привітала міський голова Ніла Островська: «Я вдячна, що ви прийняли запрошення і стали учасниками такого гарного турніру з тенісу настільного, адже саме цей вид спорту надзвичайно популярний у нашій громаді, сприяє як загальному розвитку так і покращенню координації, мислення та уваги».

У цікавій, напруженій боротьбі серед чоловіків цьогоріч Кубок здобув Борис Фоменко (м. Хмельницький), а серед жінок - колишня вихованка дитячо-юнацької спортивної школи Красилівської міської ради Євгенія Клєцова.

У віковій категорії діти надзвичайно вдало виступили спортсмени міст Красилова, Славути, Ізяслава.

Ніла Василівна нагородила переможців та учасників турніру медалями та солодощами.

Бажаємо усім учасникам нових спортивних перемог!