Сьогодні, 22 вересня, ми відзначаємо День партизанської слави України.

Дата: 22.09.2021 13:19

Це свято сильних духом і з чистою совістю людей, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом. Ми усі висловлюємо всенародну повагу до захисників Батьківщини, які в роки Другої світової війни боролися за свободу в глибокому тилу.

Партизани і підпільники працювали в оточенні ворожих військ, не шкодуючи власного життя і не знаючи страху. Внесок партизанських формувань в загальну перемогу людства над нацизмом – великий. І день партизанської слави — це вияв всенародної пам’яті та пошани сучасного покоління по відношенню людей, які колись належали до партизанських з’єднань, загонів та підпільних груп.

Своєю хоробрістю і героїзмом, відвагою та безмежною любов’ю до Батьківщини народні месники довели усьому світові, що Україна ніколи не скориться загарбникам!

Пам’ятати про відвагу та самопожертву наших земляків у боротьбі проти окупантів-нацистів – наш святий обов’язок!