МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ!

Дата: 13.11.2021 20:08

Сьогодні в нашій громаді відбулась історична подія — відкриття спортивно-реабілітаційного центру з двома басейнами, будівництво якого розпочато в 2017 році.
З нагоди відкриття, з вітальними словами на захід завітали: Олексій Чернишов — Міністр розвитку громад та територій в Україні, голова обласної державної адміністрації — Сергій Гамалій, народний депутат України — Олена Копанчук.
“Мрії потребують кропіткої праці, і ми, дійсно, дружньою командою, працювали цих 4 роки! А останній рік виявився надзвичайно потужним — НАШЕ місцеве велике будівництво було включено у програму державного ,,Великого будівництва’’! Я дякую нашим гостям за цю безпереценденту підтримку, за їх впливові рішення, завдяки яким, наша мрія стала реальністю. Я бажаю, щоб в нашому спортивно-реабілітаційному центрі жителі Красилівської і навколишніх громад отримували лише задоволення та покращували імунітет та здоров’я, які зараз є надзвичайно важливими! Слава Україні! Героям Слава!” - - зазначила Ніла Островська.
Заклад працюватиме з 8 до 21 години, з вівторка 16 листопада.
В понеділок, 15 листопада о 18:00, відбудеться бесіда-консультація з тренерами по плаванню — Гринів Оксаною та Гринів Сергієм щодо видів групових та індивідуальних занять.
Прейскурант цін на послуги буде оприлюднено на сторінці Красилівської міської ради в мережі ,,Фейсбук’’ 15 листопада.