РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВІД 10.05.2022 РОКУ

автобусних маршрутів загального користування на території громади

Рішення №638

Про внесення змін до Програми заходів щодо підготовки Красилівської міської

територіальної громади до національного спротиву на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Красилівської міської ради від 24.02.2022 року № 2.

Рішення №639

Про передачу продуктів харчування закладів освіти міської ради.

Рішення №640

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Надії ТЕКЕРЛЕК щодо розміщення виїзної роздрібної торгівлі товарами в м. Красилів.

Рішення №641

Про надання дозволу на виготовлення проєктної документації для індивідуального опалення квартири в м. Красилів.

Рішення №642

Про погодження плану розміщення кабельних мереж, анодного заземлення та установки катодного захисту по реконструкції існуючого електрохімічного захисту від корозії підземних газопроводів.

Рішення №643

Про надання дозволу на вчинення правочину стосовно корпоративних прав в статутному капіталі, право власності на які матиме неповнолітня дитина.

Рішення №644

Про надання дозволу на вчинення правочину стосовно нерухомого майна, право користування яким має малолітня дитина.

Рішення №645

Про надання малолітній дитині – статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

Рішення №646

Про встановлення опіки над малолітньою дитиною, позбавленої батьківського піклування, та призначення опікуна.

Рішення №647

Про затвердження висновку Служби у справах дітей про доцільність позбавлення батьківських прав.

Рішення №648

Про затвердження висновку Служби у справах дітей про визначення місця проживання неповнолітньої дитини.

Рішення №649

Про затвердження висновку Служби у справах дітей про визначення місця проживання малолітньої дитини.

Рішення №650

Про подання до Хмельницької обласної військової адміністрації переліків осіб, що розмістили внутрішньо переміщених осіб, та визначення обсягу і джерел компенсації за квітень 2022 року.

Рішення №651

Про компенсацію релігійній громаді витрат за тимчасове безоплатне розміщення внутрішньо переміщених осіб.

Рішення №652

Про надання допомоги на поховання жителя Красилівської міської територіальної громади.

Рішення №653

Про надання матеріальної допомоги жителям Красилівської міської територіальної громади.

Рішення №654

Про надання одноразової матеріальної допомоги членам добровольчого формування Красилівської міської територіальної громади № 1.