Привітали ювілярів!

Дата: 01.07.2022 10:51

Життя прожити – не поле перейти. А 90 років насичених подіями, багаторічною самовідданою працею  – це подвиг і героїчний взірець незламної особистості.

В нашій громаді зберігається добра традиція – вітати довгожителів з ювілейними датами, адже головна цінність громади – це наші люди, особливо люди, які досягли  поважного віку.

90-й рік народження сьогодні на своєму життєвому порозі зустріли – Галина Іванівна СИВАК, жителька міста Красилів, та  Ольга Власівна БЕЗОЩУК, жителька села Печеське.

СИВАК Галина Іванівна значну частину життя, а це 37 років, присвятила роботі технологом у відділі збуту продукції на Красилівському машинобудівному заводі.

Вийшовши на заслужений відпочинок, ювілярка ще 5 років пропрацювала на Красилівському цукровому заводі.

Галина Іванівна виховала доньку, діждалась онучку, а зараз її люблять, поважають та підтримують двоє внуків.

Життя БЕЗОЩУК Ольги Власівни нелегке, переповнене труднощами та викликами. Вона пережила війну, важкі повоєнні роки, голодомор.

З 13 років іменинниця працювала в колгоспі ланковою, де трудилася 48 років. Рано овдовіла, залишилася сама. Наразі є підопічною Вереміївського будинку-інтернату для громадян похилого віку.

Приємно відзначити, що навіть у день свого 90-річчя, жінки залишаються привітними, усміхненими, веселими, енергійними, життєрадісними та щирими людьми.

Тож вітаємо наших поважних жителів громади і складаємо щирі слова вдячності за самовіддану, багаторічну працю, життєву мудрість, чималий досвід та пережиті бурхливі події.

Будьте здорові, завжди в піднесеному настрої і оточені затишком та комфортом! Щастя вам і довгих років життя!

Красилівська громада пишається, що має таких поважних ювілярок!