Депутати хвалили 36 рішень порядку денного

Дата: 19.08.2022 15:19

Депутати хвалили 36 рішень порядку денного. Основне:

за пропозицією міського голови чотирьом жителям громади, які виявили особисту мужність, самовідданість та героїзм під час виконання бойових завдань, присвоєно звання  «Почесний громадянин міста Красилів» (посмертно)

встановлено пільги для громадян, яким присвоєно звання  «Почесний громадянин міста Красилів» та членам сімей загиблих учасників АТО/ООС й російсько-української війни

за пропозицією жителів с. Волиця, перейменовано вул. Молодіжна в селі Волиця  на вулицю Миколи БОЙКА, який загинув у 2022 році під час російсько-української війни

змінено назву ,,Волицької гімназії’’ на  ,,Волицьку гімназію імені Миколи БОЙКА’’

з нагоди Дня Незалежності України, виділені матеріальні допомоги одинадцяти членам сімей загиблих під час російсько-української війни.

скориговано бюджет громади 2022 року на суму 3 млн. 162 тис. грн.

прийнято звернення до Заслучненської сільської ради щодо передачі земельних ділянок лісового фонду площею 1500 га, які розташовані на території Красилівської громади, у комунальну власність громади.

схвалено ряд рішень щодо управління комунальною власністю громади
розглянуто звернення юридичних осіб із земельних питань.

Скориговано бюджет територіальної громади

За пропозицією міського голови Ніли Островської, депутатами міської ради направлено кошти бюджету громади в сумі 3 162,980 тис. грн на наступні першочергові потреби:

виплату матеріальної допомоги до Дня Незалежності України для членів сімей одинадцяти загиблих учасників ООС та учасників російсько-української війни - 110,000 тис. грн.;

потреби волонтерських об'єднань сіл Чепелівка та Западинці - 100,000 тис. грн.;

придбання пального для створення  матеріального резерву на випадок ліквідації надзвичайних ситуацій:

26,500 тис.грн. - для Красилівського підприємства теплових мереж;

50,0 тис. грн. - для Красилівської житлово-експлуатаційної контори;

26, 5 тис. грн.  - для Красилівського підприємства водопровідно -каналізаційного господарства.

придбання комплектуючих частин (насоси, запірні арматури та ін.) до раніше
приєднаних чотирьох котелень закладів освіти - 890,0 тис. грн.;

закупівлю 6 дизельних генераторів і 1 модульної котельні на випадок
забезпечення аварійних ситуацій подачі тепла у зимовий період - 136,0 тис. грн.;

придбання пального для комунальних автобусів - 48,499 тис. грн.;

придбання запасних частин до комунальної техніки для Красилівської ЖЕК 30,0 тис. грн.;

відновлення криниць громадського користування по території громади 190,0 тис. грн.;

стерилізацію безпритульних тварин - 29,990 тис .грн.;

закупівлю канцелярського приладдя для військомату – 25,0 тис. грн.;

придбання пального поліцейським офіцерам громади – 50,0 тис. грн.;

поповнення матеріального резерву громади на випадок ліквідації можливих надзвичайних ситуацій (1000 л пального, 2 дизельних генератори, 4 пересувні печі на твердому паливі) - 250,0 тис. грн.

Також міська рада перерозподілила видаткову частину бюджету громади, направивши 800,0 тис. грн. на відшкодування різниці в тарифах для Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства.