Сьогодні,  в актовій залі Будинку творчості дітей та юнацтва, пройшла зустріч з харківською письменницею, авторкою романів про війну та волонтеркою Людмилою Охріменко.

Дата: 20.10.2022 16:58

Письменниця оглядово ознайомила присутніх зі своїми романами: «Легка поведінка», «Пригоди дорослого Буратіни жіночої статі», «Пригоди мухи в окропі на окупованій території», «Волонтерські історії», а також із книгою «Оскар», яка в 2021 році отримала спеціальну відзнаку за найкращий роман на воєнну тематику Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

Із задоволенням і цікавістю присутні слухали розповіді, що лягли в основу книг. Під час зустрічі, авторка розповіла про життєві ситуації, які спонукали її до написання романів, а також розкрила деякі секрети своєї творчої майстерності.

Секретар міської ради Ірина Морозович, від імені міського голови Ніли Островської, подякувала письменниці за творчість та талант і побажала наснаги та подальших успіхів на письменницькій ниві.