Привітали працівників суду з професійним святом

Дата: 15.12.2022 13:45

Щорічно 15 грудня в Україні відзначають День працівників суду – професійне свято тих, на кого покладено важку ношу і почесний обов’язок – здійснювати у державі правосуддя.

З нагоди свята міський голова Ніла ОСТРОВСЬКА привітала працівників Красилівського районного суду:

"Довіра людей до влади залежить від того, як вони довіряють кожній з її гілок, а судова - дуже важлива. Ви – остаточна ланка, куди люди звертаються шукати справедливість, якщо не знайшли її в іншому місці. Я вам дякую, що ви служите народу і іменем України виносите правосудні рішення. Ви тримаєте свій фронт у такий важкий для країни час. Я вас всіх вітаю і бажаю бути щасливими на рідній українській землі!
🇺🇦Слава Україні!🇺🇦
🇺🇦Героям слава!🇺🇦"

За добросовісне відношення до своїх посадових обов'язків, належну організацію роботи міський голова вручила Подяки виконавчого комітету Красилівської міської ради:

ДОВГАЛЮК Еліні Вікторівні, помічниці судді Красилівського районного суду Хмельницької області;

ФЕДЧЕНКО Лілії Володимирівні, секретарю судового засідання Красилівського районного суду Хмельницької області;

ЯБЛОНСЬКІЙ Антоніні Юхимівні, помічниці судді Красилівського районного суду Хмельницької області.