Відділ соціального захисту населення інформує

Дата: 26.01.2023 16:26

Що відповідно  до постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2022 року № 1390 «Деякі питання строку дії посвідчень осіб з інвалідністю внаслідок війни на період воєнного стану» встановлено, що строк дії посвідчень з написом «Посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни», виданих особам з інвалідністю внаслідок війни, у яких групу інвалідності встановлено із строком переогляду та строк якого припав на період воєнного стану, якщо медико-соціальною експертною комісією не було проведено повторний огляд, продовжується без звернення таких осіб до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві державних адміністрацій, виконавчих органів міських, районних у місті (у разі їх утворення) рад.

Абзацом другим пункту 10 Положення про порядок видачі посвідчень, затвердженого постановою КМУ від 12 травня 1994 року № 302 «Про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни»,  в частині вклеювання в посвідчення з написом  «Посвідчення особи з інвалідністю в наслідок війни» нового бланка, що продовжує строк дії такого посвідчення не застосовується, крім випадків, якщо медико-соціальною комісією було проведено повторний оглял.