Творчість заради Перемоги!

Дата: 31.03.2023 14:47

Творчість заради Перемоги!

«Наші пріоритети зараз – це підтримка наших воїнів і їхніх родин. Мені дуже приємно, що освітяни не стоять осторонь і підтримують наших захисників, які відстоюють українські землі. Я дякую усім -педагогам, батькам, учням, за їх внесок у нашу Перемогу, яка неодмінно буде, бо об’єднані – ми нездоланні!» - Ніла Островська.

16 березня 2023 року відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Красилівської міської ради.
У концерті взяли участь вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва, учні Красилівської гімназії №1, Красилівського ліцею, Школи мистецтв Красилівської міської ради.
Юні артисти, педагоги, батьки, глядачі мали можливість висловити свою активну громадянську позицію та долучитися до благодійного збору коштів для потреб Збройних Сил України та наших Героїв-земляків. Разом ми зібрали 10 743 гривні + 1 Ȿ.

14 березня 2023 року в Кульчинівській гімназії з ініціативи лідерів учнівського самоврядування був проведений благодійний ярмарок "Ми - українці. Честь і слава незламним".
До благодійного ярмарку долучилися учні, батьки, працівники гімназії та ДНЗ "Сонечко", старостату, Будинку культури та активні жителів села. Спільними зусиллями було зібрано 15 200 грн. на потреби ЗСУ.

Красилівська гімназія № 4 провела «Морозовецький ярмарок» та передала кошти у сумі 6 000 грн.

За тиждень освітяни зібрали 31 943 грн.