37-ма річниця Чорнобильської трагедії: в Красилівській громаді вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Дата: 26.04.2023 14:15

Минуло 37 роки з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, а ми досі відчуваємо наслідки страшної трагедії.

Тоді у боротьбі з "мирним атомом" живим щитом проти радіації стали ліквідатори - героїчні люди різних професій, з різних міст і сіл.

"Ми повинні пам'ятати ті страшні дні і тих, хто став на захист всіх нас. Тоді Україна вистояла і зараз вистоїть, бо ми українці–непереможні!
Слава Україні!
Героям слава!"—Ніла Островська

Сьогодні міський голова разом з членами громадської організації "Союз Чорнобиль Україна" Олександром Нагорним, Євгеном Гембою та учнями 11 класу Красилівського ліцею хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх героїв, які тоді врятували світ і рятують нас сьогодні та поклали квіти до пам’ятного знаку "Героям-ліквідаторам аварії ЧАЕС".

Після повномасштабного вторгнення під час російської окупації на ЧАЕС було дуже небезпечно, але дякуючи нашим Збройним Силам України, 2 квітня 2022 року над ЧАЕС замайорів український прапор🇺🇦

Пам’ятаймо усіх тих, хто ризикував життям і здоров’ям під час ліквідації аварії на ЧАЕС! Дякуємо тим, хто дбає про безпеку на АЕС зараз!