Шановні жителі Красилівського МТГ

Дата: 13.06.2023 10:48

Красилівське підприємство водопровідно-каналізаційного господарства інформує Вас про впровадження нових договорів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. Введення нових договорів відбувається на підставі Постанови Кабінету Міністрів України № 85 від 02.02.2022 року «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення».

Постановою Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення»(далі - Правила) передбачено нові типові форми договорів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, на основі яких, Красилівським ПВКГ було розроблено нові Договора.

Красилівським ПВКГ розроблено та вводиться у дію такий перелік Договорів як:

• Публічний індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення з співвласниками багатоквартирних будинків(далі – публічний договір з співвласниками ББ);
  • Публічний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення з власниками індивідуальних(садибних) житлових будинків(далі – публічний договір з споживачами приватних будинків);
  • Договір з власником (користувачем) будівлі (приміщення у будівлі) про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення(для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, що підключені до системи багатоквартирного будинку);

Такі договора укладатимуться з:

• споживачами, що проживають у багатоквартирних будинках;
  • споживачами, що проживають у приватних будинках в межах міста Красилів та у селах, які обслуговує Красилівське ПВКГ;
  • споживачами(юридичними особами), у яких приміщення є частиною будівлі багатоквартирного будинку;

1. Публічний договір з співвласниками ББ та публічний договір з споживачами приватних будинків є публічними договорами приєднання, умови яких встановлені однією із сторін у формулярах або інших стандартних формах, які можуть бути укладений лише шляхом приєднання другої сторони до запропонованого договору в цілому. Друга сторона не може запропонувати свої умови договору(ч. 1 ст. 634 ЦКУ).

Умови публічного договору встановлюються однаковими для всіх споживачів, крім тих, кому за законом надані відповідні пільги(ч. 2 ст. 633 ЦКУ).

Відповідно до абз. 5 п. 14 Правил фактом приєднання споживача до умов індивідуального договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання, сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуг. Споживач, фактично користуючись послугами, які надає Виконавець(тобто Красилівське ПВКГ), автоматично укладає публічний договір та набуває права та виконує свої обов’язки, які передбачені публічним договором.

Договір вважається укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та/або на веб-сайті виконавця послуги

Публічний договір з споживачами приватних будинків укладається як і з жителями міста Красилів так і з мешканцями сіл, які є абонентами Красилівського ПВКГ.

2. Договір з власником (користувачем) будівлі (приміщення у будівлі) про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення – це договір між Виконавцем послуги та власником (користувачем) будівлі (приміщення у будівлі), який є юридичною особою/фізичною особою-підприємцем, що зареєстрована в порядку визначеному законодавством України.

Перелік документів для підписання договору:

• документи, що посвідчують особу – представника юридичної особи(паспорт, код);
  • документи, що посвідчують юридичну особу(Статут, виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань);
  • заява для заключення договору з власником (користувачем) будівлі (приміщення у будівлі) (заповнюється у Красилівському ПВКГ);

Начальник

Красилівського ПВКГ                                                            Олександр КУЧЕР

договір з юридичними особами та ФОП у складі ББ

публічний договір індивідуальних садибних будинків