ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ

Дата: 21.06.2023 15:41

Легендарний Павло Дворський готує контрнаступ разом із мешканцями Красилова!

🖇За часів Другої світової війни славетний Черчилль сказав: «За що нам боротися, як не за свою культуру?»  Він мав рацію, врятувавши весь світ від зла та занепаду.

➡️Так само і нині наші хлопці воюють у першу чергу за культурно-духовні цінності своєї нації.

🎵З таких цінностей починалась українська естрада на чолі з щирими побратимами: Володимиром Івасюком, Назарієм Яремчуком, Василем Зінкевичем та Павлом Дворським.

✅️Останній з них присвятив золотий час свого 70-річчя концертам на підтримку ЗСУ, адже Україні понад усе потрібна перемога над вселенським злом.

➡️Разом із синами він приїде до нашого міста 29 червня не тільки з культурною місією, а й підтримати бійців з інженерного полку, котрі щодня мужньо йдуть у бій на передовій.

Заради культури, заради рідної хати.

💪Готуємо контрнаступ разом!