«Гордість Красилівської громади - 2023». Випуск учнів Красилівського ліцею.

Дата: 24.06.2023 17:03

✅За доброю традицією сьогодні, 24 червня, в нашій громаді відзначили юних красилівчан, нагороджених золотими медалями «За високі досягнення у навчанні» та срібними медалями «За досягнення у навчанні». Також сьогодні 164 учні Красилівського ліцею отримали документ про середню освіту:

«Слава Україні!
Сьогодні воістино історичний день в Красилівській громаді – 164 випускники сьогодні отримують документ про середню освіту. 16 із них з особливими відзнаками – це «золоті» та «срібні» медалісти.
У ці важкі часи великої війни з клятими московитами я дякую усім, хто зайняв свою лінію фронту і міцно тримає оборону.
Я дякую педагогам за професійну роботу і безмежну любов до дітей, і ця любов дає результати, бо навчаються в тих, кого люблять!
Дякую батькам за ваших прекрасних дітей – це ваше продовження, це майбутнє нашої незламної і вільної України!
Нехай ваші діти виправдають усі найсміливіші ваші надії і сподівання!
Шановні випускники, це ваш день, що запам’ятається на все життя. Ви – випускники України, яка бореться і жене окупантів з рідної землі!
Пишайтеся, що ви українці і пам’ятайте, що на світі не має вершин, яких ви не змогли б подолати! Сміливо мрійте і йдіть до своєї мети з вірою в добро і правду! Робіть все для цього на що вистачає сил, а що не зможете, Господь допоможе! Ми всі віримо у вас і молимось за вас!
І про найголовніше і найважливіше – про наших Захисників, про Воїнів, які дають нам можливість зустрічати ранки у вільній Україні.
Памятаймо, якою ціною Герої дають нам можливість жити.
Прошу хвилиною мовчання вшанувати світлу пам'ять усіх Героїв усіх часів і усіх поколінь, які душу і тіло поклали за нашу свободу.
Вічна пам’ять Героям! Вічна слава!
Дорогі наші випускники, несіть гордо по життю усвідомлення, що ви нащадки героїчного і непереможного народу!
будьте щасливими і успішними на рідній землі!
Станьте студентами вільної найщасливішої країни!
Слава нашим Воїнам!
Слава усім вам!
Слава Україні! Героям слава!» - з вітальним словом до присутніх звернулася міський голова Ніла ОСТРОВСЬКА

🏆Відзнаки «Гордість Красилівської громади – 2022» та грошові премії отримали 20 випускників:

🔶️Базюк Владислав Русланович, учень 11-А класу;
🔷️Возна Єлизавета Юріївна, учениця 11-Е класу;
🔶️Гончарук Денис Олександрович, учень 11-Є класу;
🔷️Дегодюк Ілля Володимирович, учень 11-А класу;
🔶️Дунець Нікіта Віталійович, учень 11-В класу;
🔷️Леонов Андрій Володимирович, учень 11-А класу;
🔶️Мазуренко Ілля Олегович, учень 11-Е класу;
🔷️Нечипорук Юлія Олександрівна, учениця  11-Е класу;
🔶️Семенова Аліна Сергіївна, учениця 11-Є класу;
🔷️Сенишина Анастасія Андріївна,  учениця 11-Е класу;
🔶️Шамрай Максим Сергійович, учень 11-В класу;
🔷️Шмідт Вікторія Петрівна, учениця 11-Г класу;
🔶️Заєць Катерина Юріївна, учениця  11- Е клас;
🔷️Лукіянчук Юлія Володимирівна, учениця  11-Є класу;
🔶️Нечай Софія Євгенівна, учениця 11-Е клас;
🔷️Тимченко Ілля Володимирович, учень 11-Д класу.

Дорогі випускники, ми пишаємося Вами!

💙Віримо, що кожний з вас зуміє побудувати успішне власне життя у вільній, незалежній, європейській Україні!💛