ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!

Дата: 13.07.2023 16:05

Сьогодні Красилівська громада попрощалася з Героєм – Андрієм Володимировичом ДЕРЕЩУКОМ, якому навіки залишиться 27….

«Живим» коридором-пам’яті, стоячи на колінах, зі сльозами на очах, провести в останню путь Героя прийшли рідні, друзі, побратими та просто небайдужі жителі та гості Красилівської громади, щоб висловити безмежну вдячність за неоціненний внесок у майбутнє рідної країни та її жителів:

«Дорога громадо, ми знову у жалобі і на колінах…
Сьогодні ми прощаємось із Андрієм ДЕРЕЩУКОМ – мужнім та хоробрим Воїном, люблячим сином та братом, вірним другом. Він проживав за кордоном, будував плани на майбутнє і понад усе любив Україну.
Тому після початку Великої війни, не зміг залишитись осторонь, повернувся в Україну і, не вагаючись, добровільно, у вересні минулого року, став на її захист.
Андрій ДЕРЕЩУК мужньо і з честю виконував військовий обов'язок, воював проти орди зі всіх своїх сил, щоб зупинити їх і не дати далі плюндрувати нашу землю.
З лютого Воїн рахувався зниклим безвісти. Проте, декілька днів тому ми дізалися про найстрашніше – Андрій загинув 24 лютого під час виконання бойового завдання на Донеччині.
Захищаючи своїх рідних і кожного з нас, Герой віддав найцінніше – своє молоде життя. Прошу хвилиною мовчання вшанувати світлу память Андрія ДЕРЩУКА та всіх Героїв, які загинули за нашу свободу…за вільну Україну.
Вічна пам'ять Герою! Вічна слава!
Висловлюю найщиріші співчуття рідним і близьким Героя, низько вклоняюсь батькам – Наталії Сергіївні та Володимиру Анатолійовичу за сина, справжнього українця і патріота, щирі співчуття сестрі Ользі – нехай Господь допоможе вам вистояти і пережити це найстрашніше горе на землі – втрату найріднішої людини.
Щирі співчуття усім, хто знав і любив Андрія.
Ми ніколи не забудемо і не пробачимо клятим московитам жодної нашої втрати, це біль кожного з нас, це біль України.
Усвідомлюючи цю страшну ціну свободи, ми впевнені, що помста неминуча і Перемога буде, бо іншого шляху у нас просто нема. Будьмо єдиними і незламними – це наш святий обовязок, щоб бути гідними наших Героїв таких, як Андрій ДЕРЕЩУК.
Ім'я Андрія ДЕРЕЩУКА навіки у нашій памяті і в наших серцях!
Вічна слава Герою-Захиснику!
Герої не вмирають!
Слава Україні! Героям слава!»– Ніла Островська

Панахида за загиблим пройшла в Свято-Троїцькому храмі Православної церкви України.

Поховали Героя з усіма військовими почестями на Алеї Слави місцевого кладовища.

В нього залишились мама, тато, сестра.

Гірко усвідомити, але перемоги наших воїнів на фронті, на жаль, не здобуваються без втрат.

Світла пам’ять Герою!