З Днем Української Державності!

Дата: 28.07.2023 14:08

Продовжуючи традицію пращурів, ми й сьогодні творимо державність. Боремося за нашу єдність та неподільність, аби ніхто і ніколи не привласнив та не спаплюжив нашу історію.

«Історія українського народу справді була історією без державності. Але це була історія боротьби, яка триває досі.
Сторіччя за сторіччям, покоління за поколінням, з роду в рід українці борються за свою волю, правду і право бути собою.
На світі не має такого народу з таким прагненням бути вільним у власній державі.
Народ, у якого намагалися та намагаються відібрати пам’ять, вимордувати голодом, знищити крилатими ракетами.
Цей народ, за розрахунками московітів, мав зникнути і розчинитися в лютому минулого року за три дні.
А ми не лише вистояли – зараз український народ пише історію ХХІ сторіччя, історію Європи й цілого світу. Це важка історія визвольної боротьби.
Сьогодні ми поряд з Дошкою Слави знову вдивляємось у ці світлі молоді обличчя і знову сльози у всіх на очах. Це наша страшна ціна волі і свободи, це ціна нашого кожного мирного дня, це ціна життя кожного з нас. Ми це усвідомлюємо і будемо пам’ятати вічно.
Прошу хвилиною мовчання вшанувати Воїнів сьогодення та Героїв усіх часів і усіх поколінь, які душу і тіло поклали за нашу свободу, з вільну та незалежну Україну.
Вічна пам’ять Героям! Вічна слава!
Сьогодні тут разом з нами ті, хто пише історію нашої Перемоги на фронті. Дякую вам мужні Воїни за безстрашність і любов до України. Ваш внесок в збереження української держави – неоціненний!
Нехай Господь береже кожного з вас!
Тримаймо стрій і будьмо єдиними у цей вирішальний час для України!
Від малого до великого тримаймо кожен свою лінію фронту, допомагаймо Воїнам зі всіх сил і тоді земля буде горіти під ногами окупантів.
І здійсниться мрія всіх українців – щаслива, вільна, процвітаюча держава!» - з вітальним словом звернулася Ніла Островська

За вірність військовому обов’язку, самовідданість, незламну силу волі, мужність та відвагу при виконанні бойових завдань, захист суверенітету і територіальної цілісності України та з нагоди Дня Української Державності міський голова вручила Подяку виконавчого комітету Красилівської міської ради та медалі «Незламним Героям російсько – української війни»:
БАЙДИЧУ Віктору Івановичу, старшому солдату;
СКУМІНУ Вадиму Володимировичу, солдату;
СТОРОЖУКУ Роману Івановичу, старшому сержанту;
ТОЛСТЮКУ Ярославу Леонідовичу, старшому солдату;
ХВАЛИБОЗІ Володимиру Степановичу, солдату.
Захід закінчився вшануванням та покладанням квітів до Дошки Слави, до підніжжя пам’ятника Героїв України та до пам’ятника Тарасу Шевченка.

Віримо в Україну! Слава нації!