Юні волейболісти, тенісисти та шахісти з нагоди Дня міста, у День фізичної культури та спорту України, змагалися за Кубки міського голови у турнірах з волейболу, тенісу та шахів.

Дата: 09.09.2023 16:56

З вітальним словом до гравців звернулась Ніла Островська:

«Вітаю вас з Днем фізичної культури та спорту! Дякую вам, що займаєтесь спортом, адже зараз ми всі повинні бути сильні духом та тілом. Сподіваюся, що сьогоднішній день вам всім запам’ятається з позитивними і радісними емоціями. Також вітаю вас із 579-ю річницею з часу першої писемної згадки про наше найпрекрасніше місто Красилів. Наші предки його любили і робили красивим та сильним, а ми продовжуємо їхню роботу. Я бажаю, щоб на наступний рік, на 580 –у річницю, в нас було більше радості, гарного та святкового настрою. Щоб наступний рік ми святкували в переможній Україні!
Ми всі дякуємо нашим Збройним Силам України, які тримають над нами мирне небо і дають можливість проводити такі заходи. Будьте щасливі у вільній, незалежній Україні!
Слава усім вам! Слава нашому Красилові!
 Слава Україні! Героям слава!»

У турнірі з волейболу змагались команди дівчат та хлопців.

Боротьба за кубок точилася до останньої хвилини змагань. І результат – цьогоріч Кубок міського голови у хлопців.

У результаті запеклої боротьби з шахів  Кубок міського голови виборола Владислава Корольчук, а всі учасники турніру отримали солодкі подарунки.

У турнірі з тенісу настільного взяли участь юні тенісисти дитячо-юнацької спортивної школи імені Героя України Вадима ЗЕЛЕНЮКА, які показали відмінний рівень гри.

Перемогу за Кубок міського голови серед дівчат отримала Карина Дидюк, серед юнаків – Захар Смоляк.

За зайняте І, ІІ, ІІІ місце учасників турніру нагороджено медалями.

А усі гравці змагань отримали солодощі від міського голови.

Також сьогодні Ніла Островська вручила спортивні форми для вихованців секції футбол ДЮСШ ім. Героя України Вадима ЗЕЛЕНЮКА в кількості 21 комплект та для вихованців секції гандбол ДЮСШ ім. Героя України Вадима ЗЕЛЕНЮКА в кількості 32 комплекти, яка придбана за кошти місцевого бюджету.

Бажаємо нових спортивних перемог!
Все буде Україна!