В Спортивно-реабілітаційному центрі вдруге пройшов Відкритий Кубок з плавання для дітей віком від 6 до 17 років

Дата: 09.09.2023 17:48

Сьогодні, з нагоди Дня фізичної культури та спорту та 579-ї річниці з дня першої писемної згадки про наше місто Красилів, в Спортивно-реабілітаційному центрі вдруге пройшов Відкритий Кубок з плавання для дітей віком від 6 до 17 років.

«Вітаю усіх з Днем фізкультури та спорту. Дякую батькам, юним плавцям, тренерам і всім, хто працює в нашому чудовому закладі, за створені комфортні умови. Займайтесь спортом, плавайте, будьте сильні і духом, і тілом, бо ми – українці, ми – непереможні!
Слава нашому рідному Красилову!
Слава усім вам! Слава Україні» Героям слава!» - привітала учасників змагань Ніла Островська.

В запливі взяли участь 43 учасники.

Кубок з плавання вже другий рік поспіль виборов Лисий Владислав, який проплив дистанцію 100м В/С (вільний стиль) за 1хв 17сек 91м/сек.

Всі призери та учасники змагань нагороджені грамотами, дипломами та медалями.

Такі змагання мотивують дітей займатися спортом, з користю проводити свій вільний час.

Все буде Україна!