День захисників і захисниць України – день сили духу, мужності, звитяги, духовності, героїчних традицій українського народу.

Дата: 01.10.2023 13:27

«Сьогодні, 1 жовтня, вперше українці, які люблять свою рідну землю, які пишаються тим, що вони українці, святкують Покрову Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисників України за новим календарем. Ми ще раз і ще раз кажемо всьому світу: «Ми не хочемо мати нічого спільного з тими, хто нас вбиває!» Ми разом з тими, хто допомагає нам вижити. Ми разом з цивілізованим світом. Ми з правдою. Ми з Богом і Перемога буде нашою!
Сьогодні ми поряд з нашою Дошкою Слави і разом з тими, хто захищає нас на полі бою. Шана і вдячність вам, дорогі наші воїни, за мужність, за стійкість, за безстрашність і витримку, за вірність військовому обов’язку і за любов до України!
Ми знаємо, що нерідко ви дивитесь смерті у вічі, але стоїте, не поступаєтесь, йдете вперед, звільняючи нашу рідну землю від нечесті! Бо ви і ми всі – українці –  понад усе цінуємо волю для себе і своїх дітей! Це те, без чого ми не можемо бути щасливими на своїй землі.
Ми всі усвідомлюємо ціну нашої волі і свободи та завжди будемо пам’ятати тих, хто віддав найдорожче – своє життя за Україну.
Прошу хвилиною мовчання пом’янути в серці, згадати в думках всіх наших Героїв Красилівщини та всіх Героїв української нації, які поклали душу і тіло за вільну і незалежну Україну.
Герої не вмирають, бо ми і Україна будемо пам’ятати їх вічно! І щоб бути гідними наших Героїв, ми зобов’язані усвідомлювати щодня, що ця клята війна – це справа кожного з нас і кожен повинен внести свою частку в Перемогу, бо війни виграють не армії, війни виграють народи!
Наша єдність у всіх справах, наша згуртованість у допомозі воїнам – це шлях до Перемоги, яка неодмінно настане!
Слава всім нашими Героям!Слава усім, хто воює, працює і допомагає зміцнювати Україну!
Слава Україні! Героям слава!» - Ніла Островська

Міський голова вручила Подяки виконавчого комітету Красилівської міської ради та медалі «Незламним Героям російсько – української війни» за вірність військовому обов’язку, самовідданість, незламну силу волі, мужність та відвагу при виконанні бойових завдань, захист суверенітету і територіальної цілісності України:

солдату ВОЗНОМУ Володимиру Юрійовичу;
солдату ГОБІ Вадиму Володимировичу;
солдату ГРИНЧУКУ Юрію Володимировичу;
молодшому сержанту ЗАКІР'ЯНУ Михайлу Михайловичу;
старшому солдату КОВАЛЬСЬКОМУ Дмитру Сергійовичу;
старшому сержанту МАЗУРУ Максиму Юрійовичу;
молодшому сержанту МІЩУКУ Олександру Олексійовичу;
старшому солдату МОНЗЕЛІВСЬКОМУ Олегу Вікторовичу;
старшому солдату ОЛІЙНИКУ Сергію Олександровичу;
солдату СИВАКУ Анатолію Васильовичу;
солдату СКЕМСЬКОМУ Сергію Олександровичу;
молодшому сержанту СОЛОВЙОВУ Назару Ігорьовичу;
солдату ШАХОВАЛУ Миколі Юрійовичу;
солдату ШЕВЧУКУ Олексію Володимировичу.

За активну громадську позицію, патріотичну самовідданість, незламну силу волі, реалізацію проєкту «Родини загиблих Героїв: з розбитим серцем, проте незламні» Ніла ОСТРОВСЬКА вручила Подяку виконавчого комітету Красилівської міської ради  Росіні ЛЮЗАК, жительці м. Красилів.

Захисник! Захисниця! Як гордо звучать ці слова! З вами наша надія, повага, шана і вдячність.
Нехай Пресвята Покрова Богородиця оберігає вас кожної миті.