В Україні 1 жовтня відзначають Міжнародний день людей похилого віку , що є символом поваги та доброти до старших.

Дата: 01.10.2023 14:51

Сьогодні Ніла Островська завітала у Вереміївський будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю:

«Ми тішимось, що сьогодні ми разом з вами, бо це день людей поважного віку, а ми вас всіх дуже поважаємо і любимо. Ми хочемо, щоб ви відчули, що ви разом з нами у нашій  великій родині – Красилівській громаді.
Бажаємо, щоб кожен ваш день був наповнений радістю і щастям, спілкуванням з хорошими людьми, щоб і надалі ви були огорнуті турботою і піклуванням персоналом цього закладу, бо тут працюють люди з великим серцем, які вас люблять, доглядають і поважають.
Бажаю ще багато-багато років проживати разом в радості і щасті!Задоволення вам від життя!
Слава усім вам за ваш прожитий трудовий шлях, за ваш внесок в розвиток України та рідної землі!
Слава Україні! Героям слава!»

Для дідусів та бабусь творчі колективи Центру культури і дозвілля «Перлина» підготували невеличкий концерт.

Також від міського голови всі мешканці Вереміївського будинку-інтернату та шістдесят одиноких жителів похилого віку нашої громади, які отримують соціальну послугу догляду вдома, отримали продуктові набори.

Піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме люди поважного віку зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого краю і держави.

Дякуємо підприємствам, які долучилися до формування продуктових наборів: СТ «Домашній хліб Поділля», ТОВ «Житниця Поділля», ТМ «Мамин хліб», ТОВ «М’ясник», ДП ПрАТ «Оболонь» «Красилівське».