ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!

Дата: 02.10.2023 16:55

Красилівська громада провела в останню путь 28-річного Захисника України водія 3 відділення 2 взводу роти протитанкових ракетних комплексів, солдата – Богдана ВЛАСЮКА, який загинув 26 вересня 2023 року.

Страшна війна забрала життя юнака, який до останнього подиху давав гідну відсіч ворожій орді.

Живим коридором-пам’яті та шани, стоячи на колінах, зі сльозами на очах, віддати шану мужньому українському Воїну прийшли рідні, близькі, друзі, знайомі, бойові побратими та вдячні земляки.

Заупокійну молитву проведено в Свято-Троїцькому храмі Православної церкви України.

Після цього на площі Незалежності, відбувся мітинг-реквієм за загиблим Захисником:

«Сьогодні ми низько вклоняємось і прощаємось із мужнім Захисником України, справжнім патріотом своєї держави – Богданом ВЛАСЮКОМ.
Богдану назавжди 28….
Загинув 26 вересня поблизу населеного пункту Мала Токмачка на Запоріжжі.
Йому б ще жити і жити, але нелюди прийшли на нашу землю. Богдан, незважаючи на молодий вік, як мужній воїн став на захист рідної землі, до останнього подиху з честю виконував військовий обов’язок і був вірний присязі.
Собою захистив усіх нас…
Я низько вклоняюсь від імені усіх красилівчан Воїну-Герою за те, що ціною власного життя дав можливість усім нам жити далі. Це ми будемо пам’ятати вічно!
Прошу хвилиною мовчання вшанувати світлу пам’ять Богдана ВЛАСЮКА та всіх Героїв, які життя поклали за нашу свободу, за вільну Україну.
Вічна пам’ять Герою! Вічна слава!
Висловлюю найщиріші співчуття рідним і близьким Героя: мамі – Оксані Василівні, батькові – Василю Івановичу, братам – Олександру та Миколі. Усім, хто знав і любив Богдана.
Пам’ять про подвиг Богдана навіки у наших серцях! Це невгамовний біль кожного з нас, це біль України.
Будемо і далі єдиними у діях і помислах, у кожній маленькій чи великій справі, яка наближає велику Перемогу!
Будемо гідними наших Героїв, наших Воїнів і зробимо все можливе, щоб підтримувати їх неймовірні зусилля по звільненню українських територій від нечисті.
Вічна слава Герою-Захиснику Богдану ВЛАСЮКУ!
Герої не вмирають! Слава Україні! Героям слава!» - Ніла Островська

Встелена квітами дорога до кладовища і сльози горя та відчаю, яких ніхто не стримував..

Поховали Захисника України з усіма військовими почестями на сільському кладовищі його рідного села Чепелівка.

В Богдана залишились батьки, двоє братів та велика родина.

Слава українському Воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас.
Пам’ятаймо, якою ціною Україна сьогодні виборює Незалежність!