ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!

Дата: 18.10.2023 16:39

Сьогодні, 18 жовтня 2023 року,  зі сльозами на очах, з державними прапорами і квітами Красилівська громада провела в останню дорогу Героя, справжнього патріота, вірного захисника України, жителя села Сорокодуби Чернелівського старостинського округу, навідника 2 танкового взводу 2 танкової роти танкового батальйону, солдата  – Івана ЮЗЮКА, який загинув 12 жовтня, виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області, отримавши поранення несумісні із життям внаслідок ураження танку з протитанкового ракетного комплексу противника.

Чин похорону відбувся у Свято-Троїцькому храмі Православної церкви України.

Прощання з Героєм пройшло на площі Незалежності біля пам’ятного знаку Героям України.

З усіма військовими почестями поховали Воїна на кладовищі в селі Сорокодуби.

Івану ЮЗЮКУ назавжди 43 роки….

В нього залишились мама, дружина, дві доньки та син.

Красилівська громада щиро співчуває та розділяє біль непоправної втрати разом із рідними й близькими, всіма, хто знав, любив, шанував Івана, хто прийшов віддати останню шану.

Низький уклін нашому Воїну! Світла пам’ять і вічна слава Герою!