Пам'ятаємо, перемагаємо...

Дата: 08.05.2024 12:06

8 травня біля Меморіального комплексу «Площа Слави» відбувся захід «День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років», в якому взяли участь: міський голова Ніла ОСТРОВСЬКА та працівники міської ради, керівництво відділення поліції номер 4 Хмельницького районного Управління поліції ГУНП в Хмельницькій області, представник 4 відділу Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, лідери учнівського самоврядування та учні і педагоги Красилівської гімназії № 3.

«Сьогодні ми вклоняємось тим українцям, які в ті страшні роки полягли за вільну нашу землю…
Сьогодні ми дякуємо нашим воїнам, які дають нам можливість прийти на цю святиню і тут вклонитися…
Ми будемо єдиними в прагненні до Перемоги, бо війни виграють не армії, війни виграють народи.
Будьте патріотами! Вчіть історію!
Любіть Україну! Любіть українську мову і українську пісню!
Слава нашим захисникам!
Слава Україні! Героям слава!» - наголосила Ніла ОСТРОВСЬКА

Про історичну та водночас скорботну сторінку нашого краю в роки Другої світової війни учасникам заходу розповів Сергій МЕЛЬНИЧУК – завідувач Народного музею історії Красилівщини.

Хвилиною мовчання присутні віддали шану всім загиблим в роки Другої світової війні та загиблим Героям сьогодення.

Також протягом дня Сергій Віталійович проводив історично-інформаційні екскурсії біля Меморіального комплексу «Площа Слави» для учнів міста.

В пам'ять про усіх, хто загинув за Україну Ніла ОСТРОВСЬКА разом із присутніми поклала квіти до Дошки Слави та Меморіального комплексу «Площа Слави».