ВІЧНА СЛАВА ТА ШАНА ГЕРОЮ!

Дата: 20.05.2024 15:27

Сьогодні, 20 травня 2024 року, жителі Красилівської громади живим коридором пам’яті та шани, навколішки, з державною символікою та квітами зустріли траурний кортеж із Героєм, захисником України Борисом МАМЧУРОМ.

Зі всіма військовими почестями провели в останню дорогу Захисника України.

Панахида за загиблим пройшла в Свято-Троїцькому храмі Православної церкви України.

Прощання з Борисом відбулося на площі Незалежності біля пам’ятного знаку Героям України:

«Ми знову в жалобі…
Сьогодні ми низько вклоняємось Герою, солдату-кулеметнику Борису МАМЧУРУ, який, як повідомлено в офіційному сповіщенні з фронту, 15 травня героїчно загинув у бою з ворогом на Донеччині.
Воїн собою захистив рідну землю, всіх своїх рідних та кожного з нас.
Його жертовність, героїзм та сміливість ми будемо пам’ятати вічно.
Саме завдячуючи таким, як Борис, ми живемо і ми вільні.
Прошу хвилиною мовчання вшанувати Героя Бориса МАМЧУРА та всіх Героїв, які віддали найцінніше – власне життя за вільну та незалежну Україну.
Ім’я Бориса МАМЧУРА золотими літерами вписано в історію української держави та нашої громади і навіки у нашій пам’яті та наших серцях.
Низько вклоняюсь та висловлюю щирі співчуття найріднішим Героя – мамі Надії Олексіївні та брату Костянтину.
Щирі співчуття всій родині, друзям та усім, хто знав Бориса.
Тримаймо стрій та єдність у прагненні перемоги над ненависним ворогом.
Усвідомлюючи ціну кожного дня у вільній Україні, ми не маємо права на втому та зневіру.
Допомагаймо воїнам не зупиняючись ні на мить, бо вони тримають там москальське пекло і не допускають його сюди.
Вічна пам’ять і слава Борису МАМЧУРУ!
Вічна слава усім Героям, які загинули, захищаючи Україну від ворога!
Герої не вмирають!
Слава Україні!» - Ніла Островська

Поховали Бориса МАМЧУРА на Алеї слави на міському кладовищі.

В нього залишились мама та брат.

Вклоняємося твоєму подвигу, Борисе, дякуємо за оборону України і всіх нас! Всією громадою сумуємо та співчуваємо рідним і близьким загиблого Воїна.

Низький уклін нашому земляку, перед яким ми всі в неоплатному боргу.