‼️Ми пам’ятаємо, ми чекаємо, ми не здамося!
Сьогодні в серці Красилова – біля пам’ятного знаку Героям України, за ініціативи дружин, матерів, сестер полонених та зниклих безвісти захисників Красилівської громади та підтримки міського голови Ніли Островської, яка завжди стоїть поруч з тими, хто бореться — і на фронті, і в тилу, відбулася мирна акція-нагадування, що зібрала нас під єдиним болем — болем очікування, надії і віри.
➡️ На сьогоднішній день у Красилівській громаді 56 осіб є зниклими безвісти, з них 4 офіційно перебувають в полоні.
🖇️ «Кожна історія, яка тут звучала нікого не залишає байдужим, і сльози рікою. Але я впевнена, що молитви, віра в Господа, наша єдність та спільна молебень здатні на диво і диво можливе. На минулій акції я стояла з портретом Василя Шевчука, якому дали 20 років каторги в російських катівнях, і тоді його звільнення здавалось неможливим, але зараз він в Україні і обійняв своїх рідних.
Вірте в це і ми разом з Вами! І я мрію, щоб Ви всі обійняли своїх рідних якнайшвидше і щоб мир запанував над нашою державою. Слава Україні! Героям Слава!’»– звернулась до присутніх Ніла Островська.
🙏 Сьогодні ми вийшли, щоб згадати кожного з наших захисників, хто досі у полоні та підтримати родини зниклих безвісти. Сотні сердець билися в унісон, коли над площею здіймалися світлини полонених та зниклих, коли лунали слова спільної молитви й надії. Це не просто акція. Це — голос народу. Голос матерів, дружин, дітей.
Поки ми пам’ятаємо — вони не самі.
Поки ми говоримо — їхня доля не забута.
Поки ми разом — світ чує.
Ми будемо поруч доти, доки не повернеться останній.
Чекаємо кожного!
Пам’ятаємо всіх!
#Красилів #МирнаАкція #ПовернітьЖивих #Військовополонені #НеМовчи #РазомСильніші