Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри«Сокіл» («Джура»)

Дата: 15.05.2019 13:05

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, спортивно-оздоровчої роботи, прогресивною формою учнівського самоврядування, важливим засобом формування національно-патріотичної свідомості відповідно до ціннісних орієнтирів Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки.

14 травня 2019 року було проведено міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура». До участі в грі допускались шкільні рої, із учасників віком 15-17 років («молоді козаки»).
У відкритті міського етапу Гри взяли участь Ірина Морозович, секретар Красилівської міської ради, Олена Заїка, начальник відділу освіти молоді та спорту, Красилівської міської ради, Денис Дудко, головний лікар Красилівської районної лікарні, учасник АТО, Роман Замрій, сімейний лікар Красилівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, учасник АТО, Андрій Мельник, заступник військового комісара Красилівського райвійськкомату, учасник АТО.

З словами вітання до присутніх звернулись секретар Красилівської ради Ірина Морозович та начальник відділу освіти, молоді та спорту Олена Заїка ,які побажали юним патріотам міцного здоров'я, ніколи не зупинятись на досягнутому, незламної сили духу та успіхів.

Комплексна програма міського етапу включала залікові види конкурсів та змагань: конкурс строю та маршової пісні «Впоряд», надання першої долікарської допомоги та транспортування потерпілого «Рятівник» (в т.ч. із зони обстрілу, козацька забава «Фізична підготовка» (підтягування на перекладині),змагання «Стрільба» (з пневматичної зброї), вивчення матеріальної частини автоматичної зброї (розбирання та складання АК-74), метання гранати,інтелектуальна гра-вікторина «Відун», конкурс «Пластун» (цілевказання).

Перемогу в міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гра «Сокіл» («Джура») здобув рій «Залізні вовки» (Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) ІІ місце – рій «Фальконети» (Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1), ІІІ місце – рій «Характерники» (Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П. Кізюна № 4), ІV місце – рій «Красилівські осавули» (Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3),V місце – рій «Січ» (Красилівський НВК «Гімназія та ЗОШ І ст.»).