Команди Красилівської ДЮСШ вибороли дві «БРОНЗИ» на Ввсеукраїнському турнірі з волейболу

Дата: 22.05.2019 09:56

Вихідними у м. Костопіль (Рівненська обл.) на базі обласного ліцею-інтернату фізичної культури та спорту проходив Всеукраїнський турнір з волейболу серед дівчат 2003-2004 та 2005-2006 років народження і молодші.

У турнірі взяли участь 9 команд західного регіону України. Команда Красилівської ДЮСШ була представлена двома віковими складами 2005-2006 та 2006-2008 років народження. Незважаючи на те, що наші дівчата були наймолодшими на турнірі, змогли достойно виступити та протистояти доволі сильним суперникам. Зазначимо, що команда 2006-2008 років народження дебютувала на такому високому рівні змагань.

В результаті запеклих протистоянь обидві наші команди посіли треті місця у своїх вікових категоріях, за що були нагороджені кубками, бронзовими медалями та грамотами.

І це не весь здобуток. Кращими гравцями змагань визнані наші красилівчанки Вікторія Баробанова – кращий зв’язуючий та Козак Ольга –  кращий блокуючий. Чотирьом гравцям красилівської команди було запропоновано продовжити навчання у Костопільському обласному ліцеї-інтернаті фізичної культури та спорту.

Дякуємо гравцям команди Красилівської ДЮСШ, які достойно представили нашу громаду на Всеукраїнському Турнірі : Шульц Анастасії, Козак Ользі, Питлик Лілії, Гришиній Вікторії, Куксі Тетяні, Попенко Юлії, Баробановій Вікторії, Федорчук Олександрі, Яковчук Марії, Стаднік Анастасії, Пушко Діані, Боровській Діані, Шевчук Анні, Голюк Анастасії, Чуздюк Ангеліні, Жир Валерії.

Готував команду до змагань тренер-викладач Красилівської ДЮСШ Валерій Лобов.

Бажаємо подальших високих спортивних досягнень та успішних виступів на змаганнях!