Проведено підготовку до позачергової 23-ї сесії міської ради

Дата: 24.05.2019 11:39

24 травня 2019 року депутати міської ради проведи підготовку до 23-ї позачергової сесії міської ради, пленарне засідання якої заплановане на 27 травня 2019 року.

Так, постійна комісія з питань планування, бюджету, фінансів та інвестиційної діяльності (голова комісії Бойко І.П.) опрацювала та рекомендувала до розгляду ради три проекти рішень з питань, що належать до повноважень цієї постійної комісії.

З метою забезпечення підготовки проектів рішень на розгляд 23-ї позачергової сесії Красилівської міської ради, під головуванням міського голови Ніли Островської, проведено засідання усіх постійних депутатських комісій міської ради. Депутати обговорили 11 питань порядку денного сесії, які стосувалися різних сфер життєдіяльності об’єднаної громади та окремих її жителів, підтримали запропоновані проекти рішень та рекомендували їх на розгляд міської ради.