УВАГА!!! 30 травня у Красилівські міській об’єднаній територіальній громаді перевірятимуть систему оповіщення

Дата: 28.05.2019 11:04

Красилівська міська рада повідомляє, що 30 травня цього року, з 11.00 до 12.00, заплановано проведення комплексної перевірки системи оповіщення цивільного захисту Хмельницької області «Сигнал-ВО» із включенням електросирен та мовним супроводом команд.

Просимо красилівчан та гостей міста та населених пунктів громади безпідставно не хвилюватись, зберігати спокій та уникати паніки.

Комплексна перевірка проводиться відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2019 році».