«МОЄ СЕЛО – ДУШІ МОЄЇ ДЖЕРЕЛО»

Дата: 24.06.2019 10:00

«Моє село – душі моєї джерело», саме під такою назвою  23 червня мешканці села Заставки Красилівської громади відсвяткували День села. Розпочалось святкування дитячими розвагами та конкурсами, які проводила бібліотекар Лариса Андрощук. Перед концертною програмою усі жителі села мали можливість почути мелодії народного духового оркестру Центру культури «Перлина».

В цей день село, як завжди, радо зустрічало гостей. Тож  із запашним короваєм та подарунками  на свято завітали міський голова Ніла Островська, секретар Красилівської міської ради Ірина Морозович, заступник міського голови з питань діяльності ради Марина Слободянюк, кандидат в депутати Верховної ради України Вадим Лозовий. Розпочали святкове дійство жіноча вокальна  група «Вербиченька» сільського будинку культури. Усіх жителів Красилівської громади привітала  міський голова Ніла Островська: «Я дякую і низько вклоняюсь кожному з вас, за те, що ви, щоденною працею розбудовуєте нашу рідну Красилівщину. Бажаю божої благодаті в кожну оселю села Заставки. Слава усім вам і слава Україні!»

До своїх односельчан з вітальним словом звернулась в.о.старости села Заставки  Надія Стасюк. Всіх присутніх  привітав і отець Василь, настоятель Свято-Троїцької Церкви.З вітальним словом виступив депутат Красилівської міської ради Ігор Ярмоленко. Протягом заходу вітали старожилів села, першокласників, новонароджених діток, матір-героїню, та багатодітних батьків, захисників України, майстринь та активістів села, які під час свята  були відзначені подяками та подарунками. Щедрими оплесками зустрічали глядачі учасників художньої самодіяльності: Дар'ю Загребельну, Оксану Довгань, Аліну Стасюк, учнів Заставківської ЗОШ I-II ст., вихованців дошкільного закладу «Веселка», чоловіче тріо Центру культури «Перлина» та жіноче тріо «Калинове намисто».

Завершилось святкування  вечором відпочинку та танцювальною програмою.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису