Молодь та спорт

Дата: 01.07.2019 08:11

Сьогодні у Красилівській міській об’єднаній територіальній громаді з нагоди відзначення Дня молоді Красилівською міською радою організовано традиційні турніри з волейболу, шахів та настільного тенісу серед дітей, молоді та дорослих. У цьогорічних спортивних змаганнях взяли участь команди села Чепелівка, міста Красилів, вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва і гості із села Заслучне.

Привітати спортивну та активну молодь зі святом завітала секретар Красилівської міської ради Ірина Морозович, яка від імені міського голови Ніли Островської, депутатів міської ради привітала з Днем молоді, подякувала учасникам за популяризацію спорту, здорового способу життя у громаді, та побажала усім учасникам спортивного свята здоров’я, оптимізму, наполегливості, вірної дружби та щирого кохання.

Також, Ірина Володимирівна відзначила кращих спортсменів чудовими спортивними подарунками, медалями, грамотами та кубками виконавчого комітету Красилівської міської ради.