Міський голова провела черговий особистий прийом громадян

Дата: 10.07.2019 16:45

10 липня 2019 року до міського голови надійшло 9 звернень від жителів громади.

Основні питання з якими зверталися мешканці громади: влаштування централізованої мережі водопостачання, працевлаштування, підсипання та грейдерування вулиць, вирішення спору щодо розмежування меж земельних ділянок, влаштування вуличного освітлення, тощо.

Окрім того, під час особистого прийому зареєстровано одне колективне звернення від жителів вулиць 8 березня та Богуна в м. Красилів щодо підсипання та грейдерування цих вулиць. Також заявники просили допомоги у влаштувані зупинки за вимогою по вул. Центральній.

Міський голова уважно вислухала усіх, хто звернувся на прийом, роз'яснила порядок вирішення порушених питань та надала відповідні доручення керівникам структурних підрозділів. Про результати розгляду звернень заявники будуть проінформовані відповідно до термінів, встановлених законодавством.