Привітали Ювілярку!

Дата: 10.07.2019 17:00

Сьогодні, 10 липня 2019 року, відзначає своє 90-річчя з дня народження красилівчанка, учасник війни, ветеран праці Хмельницька Юлія Миколаївна, яка основну частину свого життя сумлінно працювала в Красилівському протитуберкульозному диспансері.

З ювілейною датою Юлію Миколаївну привітала міський голова Ніла Островська, яка побажала міцного здоров’я, бадьорості, а також відсвяткувати ще не один ювілей, висловила слова безмежної вдячності за нелегкий життєвий шлях, на який прийшлися воєнні роки.

На долю Юлії Миколаївни випали голодомор1932-1933 рр., Друга світова війна 1941-1945 рр., період відбудови. Та не дивлячись на всі виклики, ювілярка зберегла в своїй душі доброту і любов, якими і донині ділиться з родиною та сусідами. Завжди усміхнена і привітна, іменинниця раділа гостям і дякувала за увагу до неї та теплі слова привітань.